Užijte si soukromí díky roletám den a noc 

Pro rolety den a noc je typické střídání tmavší a světlejší barvy, které vám umožní nastavit si přesně takové zatemnění, jaké potřebujete. Už vás nemusí trápit pohledy sousedů, ani pouliční osvětlení. Stačí si vybrat barvy, které zapadnou do vašeho interiéru a vytvoří intenzitu světla podle vašich představ. Nemusíte si dělat starost ani s čištěním rolet, protože prach se na nich neusazuje díky pravidelnému používání.

Typy roletových kazet podle designu a možností instalace

otevrena_kazeta
Otevřená kazeta
Navrtání na rám okna, nad okno i na strop.
Možnost zavěšení i na okenní křídlo bez vrtání.
polo_kazeta
Polo kazeta
Navrtání na rám okna, nad okno i na strop.
maxi_kazeta
Maxi kazeta
Navrtání na rám okna, nad okno i na strop.

Elektrické rolety den a noc pro ještě snadnější ovládání

Ve všech třech typech roletových kazet vám můžeme nainstalovat také elektrické rolety, které se ovládají pomocí dálkového ovladače. Bez problému tak můžete například ráno vytáhnout všechny rolety a prosvětlit tak vaši domácnost, nebo naopak vytáhnout roletu jen v některé místnosti.

Jak vypadá instalace rolet s Oknoprofíkem?

Ve chvíli, kdy nás oslovíte, se společně domluvíme na termínu osobní návštěvy pro bezplatné vyměření.

Při návštěvě probereme vaše požadavky a přání, na základě kterých navrhneme nejvhodnější řešení šité na míru vašim potřebám. Spolu s ním provedeme i nezávaznou kalkulaci.

Společně si odsouhlasíme návrh i kalkulaci buď přímo na místě, nebo vám rádi necháme prostor na rozmyšlenou.

Jakmile od vás dostaneme zelenou, zadáme rolety do výroby přesně podle naměřené míry vašich oken, nebo dveří a dáme vám vědět přibližný termín zhotovení.

Domluvíme si termín instalace podle vašich možností a přijdeme rolety den a noc osobně namontovat. Rádi s vámi probereme i jakékoliv vaše otázky ohledně údržby.